Najwyżej oceniane

Popularne oceny 2023
Główna Opinie Ranking najseksowniejszych mężczyzn wszechczasów

Ranking najseksowniejszych mężczyzn wszechczasówRanking najseksowniejszych mężczyzn wszechczasów

Spis treści:

Opublikowano damskie wydanie Harper's Bazaar ranking najseksowniejszych mężczyzn wszechczasów. Sara Gidik, założycielka pikantnego zasobu Porn for Women, kierowała pracami nad zestawieniem rankingu.

  •  Publikacji towarzyszy przedmowa, w której zauważono, że każdy z przedstawionych w selekcji mężczyzn jest tak przystojny, że numer wiersza w rankingu nie ma znaczenia.

10. Leonardo DiCaprio

OcenyWiele kobiet uważa wygląd tego aktora za zbyt cukierkowy. Chociaż dla milionów fanów DiCaprio jest standardem piękna i seksualności. Nawiasem mówiąc, kilka lat temu Leonardo przewodził rankingowi najlepiej opłacanych aktorów, ale w ciągu ostatniego roku lub dwóch żadna z ról aktora nie odniosła oszałamiającego sukcesu.

9 Benicio Del Toro

OcenyNajbardziej znane filmy z udziałem Del Toro to „Sin City”, „21 Grams” i „Traffic”. Charakterystyczny „latynoski” wygląd i odważna rola sprawiają, że aktor jest bardzo atrakcyjny w oczach kobiecej widowni.

8. Heath Ledger

OcenyNawet kręcenie w Brokeback Mountain, gdzie Ledger grał rolę homoseksualnego kowboja, nie mogło zmniejszyć seksualności aktora w oczach kobiecej publiczności. Do skandalicznego wizerunku Ledgera dołączyła śmierć z przedawkowania narkotyków w 2008 roku.

7. Marlona Brando

OcenyWartość Brando jako aktora, postaci publicznej i politycznej jest trudna do przecenienia. Na koncie aktora dziesiątki nagród filmowych i czwarta pozycja w setce największych gwiazd światowego kina. Seksualność Brando została rozpoznana nie tylko przez współczesnych, odważna twarz i szczególna aura przyciągają miliony kobiet do zdjęć i nagrań.

6. Roberta Redforda

OcenyTen słynny aktor jest zdobywcą Oscara za najlepszą pracę reżyserską. Redford gra w filmach od 1965 roku, a reżyserię rozpoczął w 1980 roku. Dziś Redford ma pięcioro wnucząt, ale nadal pozostaje wzorem seksualności dla wielu kobiet.

5. Skała Hudson

OcenyHudson była marzeniem wszystkich kobiet w latach pięćdziesiątych. Na ekranie aktor świecił z takimi gwiazdami jak Doris Day, Gina Lollobrigida, Elizabeth Taylor, Julie Andrews. Rozwiązłe związki i dziki styl życia doprowadziły do tego, że Hudson stał się jedną z pierwszych hollywoodzkich gwiazd, które zmarły na AIDS.

4. Ryszard Gere

OcenyWizerunek sceniczny Gere jest uosobieniem męskiej waleczności, pewnej staromodności i grzeczności. Wizerunek prawdziwego dżentelmena bardzo przyczynił się do wzrostu popularności aktora i uczynił go jednym z nich najprzystojniejszych mężczyzn w Hollywood 2000s.

3. Paul Newman

OcenyNewman przestał grać w dużych filmach w 2002 roku, ale dziś jest uważany za właściciela najsłynniejszych niebieskich oczu w historii Hollywood. Seksualność aktorowi dodała pasja do sportów motorowych.

2. Brad Pitt

OcenyZanim został gwiazdą ekranową, Pitt pracował jako szczekacz w restauracji, kierowca i przenoszący meble. Jednak ciężka praca na kursach aktorskich i seksowny wygląd w końcu zrobiły swoje – Brad stał się sławny w latach 1990. Dziś mąż Angeliny Jolie prowadzi zdrowy tryb życia i ku uciesze fanów aktywnie występuje w filmach.

1. Johnny Depp

OcenyNiezwykły i niezwykle czarujący Johnny Depp to nie tylko gwiazda ekranu, ale także muzyk, scenarzysta, reżyser i producent. W 2012 roku Depp dostał się nawet do Księgi Guinnessa jako najlepiej opłacany aktor.