Najwyżej oceniane

Popularne oceny 2023
Główna Opinie 10 najmodniejszych fryzur

10 najmodniejszych fryzurOcena najmodniejszych fryzur

Spis treści:

W Nowym Roku chcesz zmian, a co może lepiej podkreślić początek nowego życia niż zmiana wizerunku lub przynajmniej zmiana fryzury? Aby nie pomylić się przy zmianie obrazu, sugerujemy skorzystanie z gwiazdki przewodniej – naszego wyboru 10 najmodniejszych fryzur .

  •  

10. Ogolona świątynia

hkwkvnqcBuntownicza fryzura z ogoloną skronią lub jej delikatniejszą imitacją – zapleciona w małe warkocze lub tylko włosy z wysokim ogonem po jednej stronie – nadal mocno utrzymuje swoją pozycję na modowym podium. Paradoksalnie ta fryzura pasuje do każdego stylu ubioru, od klasycznego po koktajlowy, trzeba tylko umieć ją odpowiednio zaprezentować.

9. Pod chłopcem

xxuft5lwAndrogyniczny styl nie traci na popularności. Ultrakrótka fryzura, połączona z delikatnymi i kobiecymi rysami, szczególnie podkreślonymi wieczorowym makijażem, kusi swoją dwoistością. Dużym plusem tej fryzury jest jej wszechstronność.

8. Brązowe włosy

xa5jbzctLśniący złoty kasztan to jeden z trendów. Ten kolor jest szczególnie interesujący, ponieważ twoje włosy wyglądają inaczej w różnych rodzajach oświetlenia. W jasnym świetle będziesz wyglądać na prawie złotą blondynkę, a na delikatnych, jasnych włosach na brąz. Świetna opcja, jeśli zawsze chciałaś być blondynką, ale trudno Ci radykalnie zmienić styl.

7. Efekt mokrych włosów

0scah2qgRanking najmodniejszych fryzur kontynuuje niecodziennie wyglądająca stylizacja żelowa w stylu „Właśnie wyszłam spod prysznica”. Szczególnie dobrze wygląda na ciemnych włosach – brunetki nie mogą ograniczać się w stosowaniu kosmetyków pomocniczych. Więcej produktu – więcej blasku! Ale blondynki i jasnobrązowe kobiety powinny być bardziej ostrożne. A główną wadą tej fryzury jest jej ograniczone zastosowanie: jest dobra na imprezę czy w klubie, ale zupełnie nie nadaje się do codziennego użytku. Chyba że chcesz zaszokować kolegów z klasy lub kolegów z pracy. A zimą, gdy na ulicy leżą zaspy, „mokra” głowa będzie wyglądać dziwnie.

6. Rozstanie boczne

42dp1jctBoczne przedziałki wyglądają świetnie przy każdej długości włosów – od bardzo krótkich do bardzo długich. Jednak wygląda szczególnie korzystnie w przypadku kręconych półdługich włosów. Można to podkreślić, wykonując mały bouffant dla większej objętości włosów.

5. Bardzo długie włosy

ascqce3nJednym z głównych trendów nadchodzącego sezonu są długie włosy. Nawiedzony chwałą właścicielki najdłuższych włosów, Tatiany Pismenny, której warkocz ma ponad dwa metry? Czas przestać ścinać włosy lub korzystać z usług salonów kosmetycznych w celu przedłużania włosów. Jednak zwykle włosy rosną nie więcej niż 60-90 cm, a odrastające loki są oczywiście znacznie trudniejsze w pielęgnacji. Ale luźno opadająca masa długich włosów robi niezatarte wrażenie. Najważniejsze, aby nie czesać ich do przodu w stylu martwych Japonek – możesz doprowadzić innych do zawału serca.

4. Retro grzywka

bglam3ewMasz dość obcinania grzywki, a ona urosła? Nie denerwuj się, ponieważ długie, niechlujne grzywki to jeden z trendów fryzjerskich. Wygląda szczególnie elegancko na kręconych, półdługich włosach. Chcesz wyglądać jak hollywoodzka diva przełomu lat 70-tych i 80-tych? To jest twój wybór.

3. Fale płaskie

3oi2gzujNieostrożność i naturalność to słowa, które przychodzą na myśl patrząc na taką fryzurę. Ile czasu właściciel spędził, aby tak wyglądać, pozostaje za kulisami. Jednak ta fryzura nie jest zbyt pracochłonna – musisz nawinąć włosy na szczypce, a następnie podzielić je palcami na osobne pasma. Ale co najważniejsze, końce powinny pozostać proste.

2. Wysoki kucyk

w55mix452 najlepszych liderów naszej listy przebojów modnych fryzur obejmowało bardzo prostą i bardzo efektowną fryzurę. Im wyższy ogon jest zawiązany, tym modniejszy będzie obraz. I można to też urozmaicić – z kupką lub oryginalnym sposobem na zebranie włosów. Przód włosów można pozostawić gładki, a jeden lub dwa pasma można wypuścić z tyłu lub lekko poluzować, aby uzyskać bardziej niedbały wygląd. Dodatkowym plusem tej fryzury jest to, że pasuje ona dosłownie do wszystkich okoliczności życiowych, od wakacji po spotkania biznesowe czy „czary” przy piecu.

1. Proste włosy

lbzxwpqxDługie, proste, gęste i lśniące włosy to najważniejsza modna fryzura nadchodzącego roku. Fryzura jest surowa, prosta, o wyraźnej strukturze dzięki centralnemu przedziałkowi, a idealnie równe włosy, w których nie ma miejsca na pojedynczy niesforny włos, skutecznie podkreślają urodę twarzy. Pomimo zewnętrznej prostoty jest to dość trudne. W końcu niewiele kobiet może pochwalić się głównym składnikiem – nieskazitelnie zdrowymi, długimi i lśniącymi włosami. Na szczęście dzięki kilku kosmetycznym poprawkom, takim jak najlepsze szampony do włosówbraki można uzupełnić. I oczywiście nie powinieneś wychodzić z taką fryzurą w wietrzny dzień.