Najwyżej oceniane

Popularne oceny 2023
GłównaZdrowie i UrodaOcena witryn dla młodych matek

Ocena witryn dla młodych matekOcena witryn dla młodych matek

Spis treści:

OcenyTuż po urodzeniu dziecka każda mama ma setki pytań, z których najprostsze to: „Co robić z dzieckiem?”, „Co karmić?”, „Jak długo chodzić?” oraz „Jak się kąpać?”. Oczywiście w poszukiwaniu informacji matki korzystają z Internetu. W Internecie jest wiele informacji na temat wychowywania i opieki nad dziećmi, ale nie wszystkie źródła są godne zaufania.

Dziś przedstawiamy ocena witryn dla młodych matekktóre zawierają naprawdę ciekawe i przydatne informacje.

  •  

  •   Prawie każdy zasób ma własne forum, na którym setki rodziców komunikują się i dzielą doświadczeniami.Oceny

10.

  •  Na stronie znajdują się publikacje dotyczące ciąży, porodu, a także zdrowia i rozwoju dzieci. Tutaj możesz uzyskać porady specjalisty od karmienia piersią, prawnika, pediatry, neurologa i psychologa. Regularnie odbywają się konkursy, a dla dzieci można pobrać zabawne kolorowanki.

9.

  •  Serwer pediatryczny dla rodziców oferuje konsultacje pediatrów, a także innych węższych specjalistów. Istnieje forum dla rodziców, a także dość obszerna biblioteka publikacji na temat zdrowia i rozwoju dziecka.

8.

  •  Witryna Eleny Danilovej poświęcona jest wczesnemu rozwojowi dzieci. Jest opis metod Zajcewa, Glenna Domana, Montessori, różnych gier edukacyjnych. Na stronie można zapisać się na webinaria dotyczące rozwoju dziecka.

7.

  •  Strona poświęcona jest ciąży i porodowi, rozwojowi dziecka, problemom opieki i wychowania. Jest forum dla mam, dużo publikacji i możliwość komunikacji online w czasie rzeczywistym.

6.

  •  Wszystkie materiały na tej stronie dla matek są wygodnie podzielone na kategorie wiekowe: o dzieciach od 0 do roku, od 1 do 3 lat itp. Oddzielne sekcje poświęcone są relacjom braci i sióstr, jedzeniu i wypoczynkowi. Na stronie znajduje się forum dla rodziców.

5.

  •  Zasób poświęcony jest problematyce ciąży, porodu, zdrowia i rozwoju dziecka. Dużo materiałów do organizacji wypoczynku i rekreacji z małymi dziećmi. Istnieją recenzje szpitali położniczych, przedszkoli, rozwijających się ośrodków w Petersburgu i Moskwie.

4.

  •  Zasób poznawczo-rozrywkowy „Solnyszko” oferuje wiele korzyści w zakresie organizacji wypoczynku dzieci. Są strony z alfabetem, bajkami i wierszykami, zagadkami i rebusami, krzyżówkami, kolorowankami, przysłowiami i piosenkami. Wiele informacji na temat robótek ręcznych. Istnieją scenariusze przyjęć dla dzieci, gry i bajki Flash.

3.

  •  Serwis Siberian family oferuje materiały dotyczące ciąży, porodu, a także zdrowia i rozwoju dzieci. Witryna posiada bardzo rozbudowane i popularne forum dla rodziców. Ciekawy zbiór prezentacji PPT na tematy: geografia, kraje świata, sztuki piękne, rośliny i zwierzęta itp.

2. .

  •  Strona o dzieciach i rodzinie poświęcona jest rozwojowi, zdrowiu i edukacji. Istnieją recenzje placówek medycznych, edukacyjnych, sklepów, biur podróży itp. Komunikacja zorganizowana jest w blogach, a także w trybie konferencyjnym.

1.

To nie przypadek, że projekt Mail.ru jest liderem strony z ocenami dla młodych matek. Ma wszystko na temat ciąży, porodu, rozwoju, zdrowia i rodzicielstwa. Recenzje szpitali położniczych, poradni prenatalnych, przedszkoli i poradni. Zasób oferuje konsultacje lekarzy dziecięcych o różnych profilach. Jest też tablica ogłoszeń, darmowe gry dla dzieci, obrazki do zajęć z dziećmi.