Najwyżej oceniane

Popularne oceny 2023
GłównaFilmProgramy telewizyjneNowe zagraniczne seriale 2018, zestawienie najlepszych

Nowe zagraniczne seriale 2018, zestawienie najlepszychSerial-Plakat-Kolaż

Spis treści:

Spokojna atmosfera, kubek aromatycznej herbaty lub kawy w dłoni i nowy sezon ulubionego serialu na ekranie – to jeden z przepisów na udane sobotnio-niedzielne wakacje. Jeśli podoba Ci się ta rozrywka, ale większość seriali została już „obejrzana do upadłego”, mamy przyjemność zaprezentować lista nowych zagranicznych seriali telewizyjnych . Znalazły się w nim tylko filmy, które mają wysoką ocenę zarówno na rosyjskim Kinopojsku, jak i na zagranicznej stronie IMDb.

  •  

Również wybraliśmy 15 najlepszych rosyjskich seriali telewizyjnych z lat 2017-2018.

10. Ozark (2017-obecnie)

OzarkGatunek: dramat kryminalny, thriller
Kraj: Stany Zjednoczone
kinopoisk: 7.69
IMDb: 8.30

  •  Odnoszący sukcesy konsultant finansowy Marty Beard wraz z żoną i dziećmi przeniósł się z przedmieść Chicago do kurortu Ozarks. Jednak chęć wygrzewania się na plaży nad jeziorem coraz częściej stawała się powodem przeprowadzki. Marty jest winien meksykańskiemu gangsterowi dużą sumę pieniędzy, a teraz stawką jest życie jego rodziny.

Jak ujął to jeden z zagranicznych krytyków o Ozarku: „To przemoc, niesamowita, szokująca, brudna i nieoczekiwana”. Dzieło reżysera Jasona Batemana, wcielającego się w rolę księgowego kartelu narkotykowego, może konkurować z jednym z tzw najpopularniejszy serial na świecie – "Breaking Bad". Chociaż Walter White ma niewiele wspólnego z Martym.

9. Dwójka (2017-obecnie)

DwaGatunek: dramat
Kraj: Stany Zjednoczone
kinopoisk: 7.70
IMDb: 8.20

  •  To opowieść o branży porno, która powstała w latach 70. w Nowym Jorku. Zobaczysz Wielkie Jabłko w najlepszym i najgorszym wydaniu, z alfonsami, prostytutkami i ich klientami, gangsterami i glinami oraz dreszczykiem czasu i miejsca.

  •  „Deuce” pokazuje nie tylko świat „wielkiego seksu w Nowym Jorku”, ale także przesłanki, które doprowadziły do jego powstania.

8. Geniusz (2017-obecnie)

GeniuszGatunek: dramat historyczny, biograficzny
Kraj: Stany Zjednoczone
kinopoisk: 7.70
IMDb: 8.40

  •  Wykształceni ludzie wiedzą, kim są Albert Einstein, Marie Curie, Max Planck i Fritz Haber. Ale niewiele osób wie, jaki rodzaj relacji mieli ci ludzie, czy byli przyjaciółmi, czy się nienawidzili. Właśnie te osobiste powiązania, uczucia i emocje wielkich ludzi podkreśla serial „Geniusz”. Film ten ukazuje człowieka, który jeszcze nie osiągnął wielkości w nauce i nie próbuje „wbić” tej wielkości w zupełnie normalne życie ówczesnego młodego Einsteina.

  •  Twórcom serialu udało się także pokazać istotę odkryć naukowych dokonanych przez Einsteina oraz ujawnić wzloty i upadki jego życia osobistego na tle globalnych wydarzeń światowych.

7. Opowieść podręcznej (2017-obecnie)

Opowieść podręcznejGatunek: dramat, fantastyka
Kraj: Stany Zjednoczone
kinopoisk: 7.79
IMDb: 8.60

  •  W teokratycznym i represyjnym państwie Gilead tylko wysocy rangą oficerowie i ich żony cieszą się szacunkiem. Ale elita ma też jeden problem – szerzącą się niepłodność kobiet. Dlatego rodziny oficerskie przyjmują do domu płodne służące z Czerwonej Akademii, których zadaniem jest urodzenie dziecka i przekazanie go nowym rodzicom.

  •  „Opowieść podręcznej” to jeden z najmroczniejszych i najbardziej przytłaczających, ale bardzo interesujących seriali zagranicznych. To dystopia ze świetną grą aktorską i kinematografią. Fizyczne i psychiczne cierpienie głównej bohaterki June, okrutne społeczeństwo klasowe z absolutną funkcją, którą pełni ta czy tamta osoba, trudne charaktery ludzi wokół June – wszystko to sprawia, że namiętnie wczuwa się w służącą i zastanawia się, czy w stanie spełnić swoje marzenie – znaleźć męża i córkę.

6. Szczęśliwy (2017-obecnie)

SzczęśliwyGatunek: thriller kryminalny fantasy
Kraj: Stany Zjednoczone
kinopoisk: 7.86
IMDb: 8.30

  •  Jak na pozytywną postać, byłego policjanta, a obecnie wynajętego zabójcę (a także alkoholika i narkomana) Nicka Sacksa zupełnie nie ciągnie. Tak, nie stara się nim być, ale po prostu idzie z prądem. Jednak życie Saxa zmienia się dramatycznie wraz z pojawieniem się małego niebieskiego jednorożca. Ta wyimaginowana istota o imieniu Happy jest bardzo pozytywna, naiwna i wrażliwa. Wraz ze swoim ponurym i brutalnym partnerem jednorożec będzie musiał przejść wiele zmian. A wszystko w szczytnym celu – uratowaniu małej dziewczynki.

  •  Jeśli lubisz filmy takie jak Adrenalina i Max Payne, pokochasz też Happy. Tylko zawczasu oderwij dzieci od niebieskich ekranów, w tej serii będzie dużo krwi.

5. Spór (2017-obecnie)

WrogośćGatunek: dramat biograficzny
Kraj: Stany Zjednoczone
kinopoisk: 7.88
IMDb: 8.60

  •  Świat kina potrafi być bardzo okrutny. Gwiazdy i małe gwiazdy niższej rangi próbują pozabijać się nawzajem ze świata, aby sami otrzymać więcej promieni chwały. Podobnie jak dwie główne bohaterki serialu – Joan Crawford i Bette Davis. Ich barwne osobowości, zjadliwe dialogi i rywalizacja na tle splendoru i uroku Hollywood początku lat 60. XX wieku – wszystko to nadaje serialowi niepowtarzalny klimat luksusu i nostalgii.

4. Łowca umysłów (2017-obecnie)

łowca myśliGatunek: dramat kryminalny, thriller
Kraj: Stany Zjednoczone
kinopoisk: 8.07
IMDb: 8.60

  •  Aby zrozumieć, jak myślą seryjni mordercy i co nimi kieruje, FBI tworzy elitarny oddział, w skład którego wchodzi dwóch śledczych – Holden Ford i Bill Tench. Nie będą musieli łapać przestępców, ale rozmawiać z maniakami wszelkiej maści, aby badać ich zachowanie i tym samym pomagać innym w skuteczniejszym łapaniu przestępców. Jeśli spodziewasz się odciętych kończyn, szalonych krzyków i fontann krwi, to Mindhunter nie jest dokładnie tym, czego szukasz. Ta seria jest bardziej z zakresu psychologii społecznej niż thrillerów. Pokaże rozmowy ze znanymi przestępcami, którzy zasłynęli z brutalnych morderstw, ale zostali już złapani i siedzą za kratkami.

3. Dom z papieru (2017-2018)

papierowy domGatunek: bojownik, detektyw
Kraj: Hiszpania
kinopoisk: 8.27
IMDb: 8.80

  •  Jedyny przedstawiciel kina hiszpańskiego w zestawieniu najlepszych zagranicznych seriali telewizyjnych. Jak przystało na „gorącego Hiszpana”, będzie pełen dynamicznej akcji, ciekawych zwrotów akcji i wyrazistych postaci. Nie będziesz musiał się nudzić i myśleć „kiedy zacznie się wszystko co najciekawsze”.

  •  W centrum fabuły znajduje się grupa rabusiów, którzy zdecydowali się na brawurowy napad na Mennicę Królewską Hiszpanii. W grę wchodzą ponad 2 miliardy euro.

2 Niesamowita pani Maisel (2017-obecnie)

Niesamowita pani MaiselGatunek: dramat, komedia
Kraj: Stany Zjednoczone
kinopoisk: 8.46
IMDb: 8.80

  •  Na drugim miejscu w doborze nowych seriali zagranicznych plasuje się historia skromnej gospodyni domowej z Nowego Jorku lat 50. XX wieku, która nagle odkryła swój talent do występów w gatunku stand-up. Serial ma zarówno błyskotliwy humor, jak i dramat porzuconej kobiety, a także odę do determinacji i wytrwałości głównej bohaterki, która idzie przez życie z uśmiechem. Za tę rolę Rachel Brosnahan zdobyła Złoty Glob.

1. Anna (2017-obecnie)

Seria AniaGatunek: dramat
Kraj: Kanada
kinopoisk: 8.55
IMDb: 8.50

inny jeden z najlepszych zagranicznych seriali , którego fabuła związana jest z kobietą. Jednak w przeciwieństwie do The Marvelous Mrs. Maisel, Anne to głęboki dramat o dziewczynie, która straciła rodziców. Utalentowane, towarzyskie i ambitne dziecko w wyniku pomyłki trafia do rodziny zastępczej ze starszą kobietą i jej bratem.

  •  „Ania” to serial, który może oglądać cała rodzina, wczuwając się w młodą bohaterkę. Pozbawiony przepychu, za to pełen spontaniczności, dobroci i uroku młodości.